O firmie

Klimatech Rzeszów działa na rynku instalacji już od 13 lat. Naszą specjalnością jest wykonawstwo, montaż oraz serwis instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Równocześnie świadczymy usługi z zakresu instalacji odpylania i instalacji wentylacyjnych dla technologii przemysłowych.

Posiadamy własny, stale unowocześniany zakład prefabrykacji elementów wentylacji, dział projektowy oraz działy projektowania i wykonania automatyki oraz dział specjalizujący się w projektowaniu instalacji wentylacji. Tak rozbudowane zaplecze techniczne oraz wyspecjalizowana kadra pozwalają nam zaoferować naszym Klientom obsługę kompleksową i profesjonalną. Gwarantujemy także pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wykonane przez nas instalacje i użyte w nich podzespoły.

W trosce o niezawodność naszych instalacji każda z nich, już po zainstalowaniu, poddawana jest szczegółowej kontroli szczelności i bezpieczeństwa przy wykorzystaniu nowoczesnych aparatur pomiarowych. Jako stale rozwijające się przedsiębiorstwo zatrudniamy obecnie 40 pracowników, w tym 10 inżynierów. Nieustannie też inwestujemy w nowoczesne urządzenia i zaplecze techniczne naszej firmy.

Obecnie wykonujemy zlecenia z zakresu instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i automatyki w dużych obiektach przemysłowych, komunalnych, magazynowych oraz w obiektach handlowych i hotelowych, a także w  placówkach użyteczności publicznej.