Praca

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. ofertowania/ kosztorysant

Firma Klimatech-Rzeszów Sp.z o.o. Sp. K poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Kosztorysant instalacji sanitarnych (instalacja wentylacji, klimatyzacji i wod-kan).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzanie kosztorysów  prac instalacyjnych – instalacje sanitarne (wentylacja, odpylanie, klimatyzacja, centralne ogrzewanie, wod – kan, ciepło technologiczne, woda lodowa, sprężone powietrze);
  • Udział w przygotowywaniu oferty przetargowej;
  • Sporządzanie koncepcji projektowych;
  • Wsparcie budowy w zakresie przygotowania produkcji;
  • Poszukiwanie nowych podwykonawców oraz dostawców;
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe - specjalność instalacje sanitarne;
  • Chęć do pracy i nauki;
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu i projektowania będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy w programach kosztorysowych: RODOS, ZUZIA;
  • Znajomość programów do rysowania CAD np. Autocad;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • odpowiednie narzędzia pracy w tym komputer, telefon;

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie prosimy przesłać CV wraz z listem motywacyjnym na adres: biuro@klimatech.rzeszow.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klimatech-Rzeszów Sp. z o.o. Sp. K. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

Jeżeli chcesz wziąć udział w przyszłych postepowaniach rekrutacyjnym prosimy o dołączenie  do aplikacji poniższej klauzuli:

Klauzura informacyjna - rekrutacja

Klimatech-Rzeszów Sp. z o.o. Sp. K.
36-054 Mrowla /k. Rzeszowa
Rudna Mała 167A
tel./fax: (17) 250 26 19