Klimatech Rzeszów wykonuje zlecenia z zakresu instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i automatyki w dużych obiektach przemysłowych, komunalnych, magazynowych oraz w obiektach handlowych i hotelowych, a także w  placówkach użyteczności publicznej.
Zapraszamy do zobaczenia naszych wybranych realizacji.

Hotel Ambasadorski w Rzeszowie

Realizacja 2005- 2006 r. Dostawa i montaż kompletnego systemu wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń ogólnoużytkowych, hole, recepcje, sale bankietowe, pokoje, pomieszczenia technologiczne, kuchnia, pralnia.

Zainstalowano 8 zespołów central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła i chłodzeniem o łącznej wydajności ok 46 000 m3/h system wody lodowej z 64  fancoilami do chłodzenia pokoi i innych pomieszczeń o łącznej wydajności chłodniczej 260 kW i wentylację technologiczną.

Galeria Handlowa Jasło obiekt o powierzchni 12 000 m2

Firma Klimatech była Generalnym Wykonawcą instalacji HVAC dla całego obiektu Galerii Handlowej w Jaśle. Do klimatyzacji wentylacji i ogrzewania zamontowane zostały zespoły wentylacyjne typu Roofftop firmy Lennox o łącznej wydajności 520 000 m3/h i mocy chłodniczej 490 kW oraz system wody lodowej o wydajności ok 700 kW. Zakres prac obejmował instalacje dla powierzchni wspólnej całej galerii , przygotowanie przyłączy dla najemców oraz wykonanie znacznej ilości lokali dla Najemców.

Klimatech - Rzeszów wykonuje od 2004 r instalacje wentylacji w lokalach komercyjnych w Centrach Handlowych dla takich marek jak:

KFC, Pizza Hut , Burger, King Starbucks, dla  Grupy Amrest Reserved, Mohito, CroppTown, House, Sinsay dla  LPP SA CCC, Daichman, Kari , Bata, EXI Sport, Empik, Plus, Flunch i inne. Realizacje wykonywane w całej Polsce, na Słowacji i Węgrzech.

Polkemic w Rogożnicy k/Rzeszowa Zakład Przerobu Tworzyw Sztucznych

Realizacja 2011-2012. Zakres prac obejmował wykonanie instalacji wentylacji hali produkcyjnej, instalacje technologiczne odciągów z procesów nakładania farb, instalacje odciągów gazów wybuchowych z rozlewni, mieszalni farb i magazynów chemikali, wykonanie instalacji detekcji dla substancji wybuchowych. Na obiekcie zainstalowano 9 zespołów wentylacyjnych o łącznej wydajności 230 000 m3/h oraz dopalacz gazów i substancji lotnych  wydzielających się z procesu produkcyjnego. Wykonano również system chłodzenia technologicznego o mocy 260 kW

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia w Rzeszowie

Realizacja 2010 - 2011. Firma Klimatech wykonała kompleksową instalację wentylacji klimatyzacji nawilżania i automatyki z centralnym zarządzaniem i wizualizacją. System składa się z 28 systemów wentylacyjnych w oparciu o centrale firmy Klimor z zespołu agregatów wody lodowej o łącznej mocy 580 kW. Wentylowane i klimatyzowane są sale operacyjne, porodowe, sale chorych i pomieszczenia techniczne. System wentylacji wykonany z materiałów o najwyższej jakości i z zastosowaniem najnowszych technologii w zakresie czystości i jakości  powietrza. Instalacja i urządzenia zarządzane centralnie z poziomu komputera w pomieszczeniu technicznym.

Firma Klimatech wykonuje systemy automatyki i sterowania dla instalacji HVAC.

Współpracujemy z największymi producentami automatyki przemysłowej takimi jak :
Siemens, JonsonControl, Fanuc, Beckhoff, Moeller, ABB, Belimo, LG aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność projektowanych rozwiązań.

Wybrane realizacje

● C.H. Galeria Jasło - kompleksowe wykonanie instalacji HVAC dla galerii handlowej.

GALERIA HANDLOWA "FULL-MARKET" Spółka Jawna w Rzeszowie i Krośnie MERKURY MARKET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A na terenie Polski i Słowacji - dostawa i montaż instalacji wentylacji i ogrzewania dla hal sprzedaży.

Restauracja KFC, Pizza Hut, Burger King na terenie Polski - dostawa i montaż instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznej.

Restauracje Flunch na terenie Polski - dostawa i montaż instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznej

Salony ExiSport na terenie Polski - dostawa i montaż instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznej

Salony obuwia CCC na terenie Polski - dostawa i montaż instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznej.

Salony Reserved, Cropp, Haouse, Mohito - dostawa i montaż instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznej.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy - wykonanie kompleksowych instalacji wentylacji i klimatyzacji dla siedziby zarządu banku oraz oddziałów na podkarpaciu.

Zeto Sp z o.o. - dostawa i montaż kompleksowej instalacji HVAC dla budynku biurowego.

MERKURY MARKET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A - wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji dla pomieszczeń biurowych.

Eko-hybres - dostawa i montaż instalacji wentylacji dla hali produkcyjnej i instalacje odpylania.

Elektroszchubert - Niepołomice wykonanie instalacji wentylacji hali produkcyjnej i pomieszczeń biurowych.

FIBRIS S.A. Producent Płyt Pilśniowych - dostawa i montaż instalacji wentylacji dla hali produkcyjnej i zabudowy patio

Polkemic II Sp. z o.o. S.K.A. - dostawa i montaz instalacji wentylacji i ogrzewania dla nowo powstałej hali produkcji obrzeży w Rogożnicy.

Marma Polskie Folie - wykonanie instalacji wentylacji hali produkcyjnej ( zgrzewarek ) i odprowadzenie technologiczne oparów EX od drukarek - o/Kańczuga

Oczyszczalnia Ścieków Miasta Radom - wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej.

Oczyszczalnia Ścieków „Hajdów” w Lublinie - wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej.

Hotel Ambasadorski w Rzeszowie - wykonanie kompleksowej instalacji HVAC.

Blue Diamond Wellness & SPA w Nowej Wsi koło Rzeszowa - dostawa i montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji dla całego obiektu.

Pro-Familia Szpital Specjalistyczny w Rzeszowie - wykonanie całości instalacji HVAC.

Centrum Rehabilitacji Damiana - Medicover - dostawa i montaż kompleksowej instalacji wentylacji mechaniczne i klimatyzacji.

Hotel Nowy Dwór w Świlczy k/Rzeszowa